Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 MESLEKİ REHBERLİK PROGRAMININ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ SUNUMLAR
=
logo

>MenüMESLEKİ REHBERLİK PROGRAMININ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ SUNUMLAR

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Rehberlik Programı kapsamında lise öğrencilerine yönelik sunumlar gerçekleştirilmiştir.

27 Νisan Cuma günü Trakya Demokritus Üniversitesi ve Batı Makedonya Üniversitesi’nde öğrenim gören Genç Akademisyenler Topluluğu (GAT) üyesi iki öğrenci eğitim aldıkları bölüm ve üniversiteleri tanıtan sunumlar gerçekleştirmiştir. Ayrıntılı olarak bir öğrenci Batı Makedonya Üniversitesi, Dijital Medya ve İletişim bölümünü, diğer öğrenci Trakya Demokritus Üniversitesi, Ekonomi bölümünü tanıtmıştır.

2 Mayıs Çarşamba günü “Mülakatlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu sunum gerçekleştirilmiştir. Sunumda Beden dilinden, etkili konuşmadan ve dikkat edilmesi gerekenler ile yapılmaması gereken unsurlardan bahsedilmiştir. Soru cevap şeklinde devam eden etkinlik başarılı bir şekilde sonlanmıştır.
Yukarı